Samenstelling borgingscommissie


Voorzitter

  • E. (Ed) Nijpels

Werknemersorganisaties 

    Leden Plaatsvervangend
FNV R. (Ruud) Kuin E. (Els) Bos
CNV M. (Maurice) Limmen  
VCP H. (Erik) Rutten A.C. (Amerik) Klapwijk, MSc. 

 


 

Natuur- en milieuorganisaties 

    Leden Plaatsvervangend
Natuur en Milieu / WNF G. (Geertje) van Hooijdonk  
Greenpeace J. (Joris) Thijssen J. (Joris) Wijnhoven
Milieudefensie D.(Donald) Pols  
Natuur en milieufederaties A. (Alex) Ouwehand
Klimaatverbond S. (Stephan) Brandligt D. (Donald) van den Akker / R. (Robert) Linnekamp

 


 

Andere maatschappelijke organisaties

    Leden Plaatsvervangend
Woonbond R. (Ronald) Paping R. (Rutger) Groot Wassink
Vastgoed Belang J. (Jan) Kamminga  
ODE-Decentraal S. (Siward) Zomer IJ. (IJmert) Muilwijk
ANWB S. (Sebastiaan) van der Veer  
Formule E-team (Taskforce FET) B. (Bert) Klerk V. (Vivienne) Tersteeg
Stichting Zero Emissie Busvervoer / Fietsersbond S. (Stefan) Hulman  

 


 

Overheden 

    Leden Plaatsvervangend
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties G. (Gerben) Roest  
Ministerie van Economische Zaken E.J. (Bert) de Vries A. (Aart) Dekkers
Ministerie van Infrastructuur en Milieu P. (Petrouschka) Werther D. (Diederik) de Jong
Ministerie van Financiën W. (Wijnand) van Goudoever M. (Monique) Fasol
Interprovinciaal Overleg (IPO) J.F. (Han) Weber M. (Marten) van de Gaag
Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) B. (Berend) de Vries R. (Rommy) Bakker / L. (Lilian) Merkx
Unie van Waterschappen D.S. (Dirk-Siert) Schoonman R. (Rafaël) Lazaroms 

Ondernemingsorganisaties 

    Leden Plaatsvervangend
VNO-NCW / MKB F. (Frits) de Groot  
LTO-Nederland N. (Nico) van Ruiten E. (Eric) Douma
Energie Nederland W. (Walter) Ruijgrok A. (Anneke) Sypkens Smit
VEMW H. (Hans) Grünfeld  
VNCI C. (Colette) Alma-Zeestraten R. (Reinier) Gerrits
Uneto-VNI E. (Erik) van Engelen
Bouwend Nederland J. (Joep) Rats P. (Paul) Schumacher
VNPI E. (Erik) Klooster  
FME-CWM C. (Charlie) Droste H. (Hans) van der Spek
Metaalunie G. (Gerard) Wijfker  
Netbeheer Nederland A. (André) Jurjus M. (Martin) Kiene
DE Koepel T. (Teun) Bokhoven  
De Groene zaak M. (Marjolein) Demmers Y. (Yorian) Bordes
Aedes R. (Ronald) Franken  
Deltalinqs S.W.A. (Steven) Lak  
WENb R. (Reinier) Rutjens (agendalid)  
Nederland ICT J. (Jeroen) van der Tang  
NVB I. (Itske) Lulof D. (Dorine) Putman / M. (Menko) Been
NWEA  H. (Hans) Timmers  
Verbond van Verzekeraars D. (Daan) Schmitz  
Pensioenfederatie H. (Henk) Lindner  
VNA R. (Renate) Hemerik
EVO J. (Jeroen) de Veth  
TLN A. (Arthur) van Dijk  
NS C. (Carola) Wijdoogen  
RAI vereniging O. (Olaf) de Bruijn  
BOVAG R. (Rogier) Kuin  

 


 

Adviserende leden: wetenschap, energieke samenleving


Doorrekenende bureaus: PBL, ECN  

    Leden Plaatsvervangend
PBL P. (Pieter) Boot  
ECN T. (Ton) van Dril  

 


 

 

Laatste wijziging 16 mei 2017